Младежите на „Лудогорец“ завършиха наравно с мъжкия отбор на „Дунав“
Младежите на „Лудогорец“ завършиха наравно с мъжкия отбор на „Дунав“ / netinfo

Младежкият отбор до 21 години на „Лудогорец“ завърши наравно с мъжкия тим на „Дунав“ в контрола, играла се на Тренировъчната база на шампионите днес.

При новия треньор Веселин Боримиров разградчани играха в доста по-различен състав в сравнение с есенните срещи от Младежката група до 21 години, където зимуват втори в класирането. Като титуляри излязоха двама камерунци на проби, през второто полувреме влязоха пък двама млади бразилци, които от миналата година тренират в Детско-юношеската школа.

В първата част на мача преимуществото бе на страната на гостите, играеше се повече пред вратата на „Лудогорец“, но водачите в Североизточна „В“-група не успяха да реализират головите си положения.

През второто полувреме, в което постепенно бе подменен съставът на домакините и без промяна остана само вратарския пост, „Лудогорец“ имаше повече възможности за гол. При най-добрата от тях в 50-тата минута централният защитник Венцислав Керчев простреля отблизо вратаря на „Дунав“ и откри резултата – 1:0.

10 минути по-късно Мирослав Будинов изравни след пряк свободен удар.

„Лудогорец“(U21) - „Дунав“(мъже) 1:1

„Лудогорец“: Тодор Ценов, Кристиян Джамов, Венцислав Керчев, Преслав Петров, Кристиян Михайлов, Олег Димитров, Веселин Любомиров (кап.), Томас Цвятков, Даниел Гергов, Санджо, Реймънд.