Ветераните на ФК Берое биха Димитровград след дузпи
Ветераните на ФК Берое биха Димитровград след дузпи / Дарик радио, Хасково

С победа на ветераните от "Берое" - Стара Загора след дузпи и резултат 5:4 в тяхна полза завърши юбилейният футболен мач с ветераните на ФК „Димитровград“ по повод 30 г. от влизането му в „А“ група. Срещата на стадион "Миньор"  бе част от програмата за празниците на Димитровград. Тя протече в две 30-минутни полувремена и завърши с 0:0 в редовното време.

Ветераните на ФК "Берое" биха "Димитровград" след дузпи

На терена Димитровград представиха: Стефан Методиев, Георги Кацарски, Динко Господинов, Георги Кутянов, Дончо Донев, Иван Илиев, Живко Александров, Алексъндър Сугарев, Трендафил Данев, Стайко Стайков, Златко Златанов, Антон Колев, Веселин Георгиев, Антонии Ганев, Дянко Делев, Александър Миновски, Николай Николов.

Преди началото на срещата кметът на Димитровград Иво Димов връчи грамоти и статуетки на футболист на участниците в мача.

Отдадено бе заслуженото и на треньорите Иван Кючуков и помощникът му Митко Добрев. С минута мълчание бяха почетени починалите футболни деятели.

На терена се изявиха както димитровградския кмет, така и колегата му от Стара Загора Живко Тодоров.