Нова издънка за ПСЖ във Франция
Нова издънка за ПСЖ във Франция / netinfo
Пари Сен Жермен записа пореден неуспех във френската Лига 1, след като загуби с 0:1 от Каен пред собствена публика в мач от 16-ия кръг. Единственото попадение в мача бе дело на Флорентин в 74-та минута.

След тази загуба ПСЖ вече е в зоната на изпадащите. Отборът е 18-ти с 16 точки. Каен е на десето място с 22 точки.

В друг мач от кръга Лил и Олимпик Марсилия не излъчиха победител помежду си. Двубоят завърши наравно 1:1. След четвърт час игра Клуйверт откри резултата в полза на домакините. Гостите от Марсилия обаче съумяха да изравнят само след пет минути игра чрез Нианг.

С този хикс Марсилия отново се смъкна с две места в класирането и вече е 16-ти с 18 точки. Лил е на 15-та позиция със същия актив, но с по-добра голова разлика. Лидер в подреждането продължава да е Лион с 34 точки, пред Нанси с 31 и Льо Ман с 26.

Утре Бордо приема Тулуза, а Лион – Страсбург.