Спорна дузпа уби мечтите на Лудогорец на „Анфийлд”
Спорна дузпа уби мечтите на Лудогорец на „Анфийлд” / Gulliver/Getty Images

Невероятна драма лиши българския шампион Лудогорец от заслужено равенство на "Анфийлд" срещу Ливърпул, съобщава Gong.bg. Изключително спорна дузпа в последните секунди донесе успеха на мърсисайдския гранд с 2:1. Тя беше дадена за нарушение на вратаря Милан Борян след грешка на Александър Александров, но фаулът на канадеца беше доста спорен.

А чудото беше изключително близо. В 90-та минута Дани Абало беше изравнил и докосваше изненадата. Преди това в 82-та минута Марио Балотели беше открил резултата и всичко изглеждаше приключило, но "орлите" показаха отново дух и мъжество и до последно бяха близо до поредното чудо.

То може и да не се получи, но родният първенец заслужава само похвали за мъжеството и силната игра.